About

Witaj!

Uwielbiam kawę i koronki. Kawę najchętniej z porcelanowego kubeczka z roślinnym wzorem, pitą nie dla pobudzenia, ale dla rozmlecznionego smaku, po to, by pomyśleć, dopocząć i pomarzyć. Koronki zaś na sukience: koktajlowej, wieczorowej, skromnej bądź iskrzącej się blaskiem gwiazd, dopasowanej, rozkloszowanej, za kolano i ciągnącej się po ziemi - takiej, która czyni każdy zwyczajny dzień wyjątkowym.

Cafe and Lace to miejsce, w którym chciałabym zbierać myśli o książkach, sztuce i wszystkim, co mnie w jakiś sposób zajmuje lub zachwyca oraz dzielić się zamiłowaniem do strojów i tym, co samej uda mi się wykonać przy pomocy maszyny do szycia lub szydełka.

Jeśli zatem lubisz czytać, dzieła architektury zapierają Ci dech w piersiach albo nie możesz oderwać wzroku od piętrzącej się na niebie chmury z gatunku Cumulus congestus, bardziej pociąga Cię to, co stare i staroświeckie niż nowoczesne; jeśli inspirują Cię suknie z lat 50'tych, chętnie wkładasz szydełkowe kołnierzyki czy wielkie wełniane kominy - zapewne znajdziesz tu coś dla siebie.


Zapraszam!                         
            P.