13.03.2015

Coffee Cozy and Good Coffee

Na dworze wciąż zimno, pyszna kawa czeka w kawiarence, by ją wypić, czasem czeka później jeszcze na ławce, gdy przerzucam kolejne kartki książki... ale kto lubi zimną kawę?! Z resztek wydziergałam więc malutki ocieplacz, który idealnie pasuje na cały kubek, który ostatnio bardzo często stacjonuje ze mną w parku. Użyłam ściegu wałkowanego ostatnio na okrągło - gwiazdki całkiem ładnie się tu komponują.

A jaką kawę pić? Osobiście polecam Wrocławski Klasyk wypalany przez Czarny Deszcz, który serwowany jest we Wrocławiu przez Cafe Targowa oraz Cafe Rozrusznik. W Rozruszniku byłam tylko raz, za to Cafe Targową odwiedzam regularnie z uwagi na jej położenie (Hala Targowa przy ul. Piaskowej) tuż obok moich tras spacerowych z Maluchem. Choć sam lokal jest niepozorny, gorąco polecam z uwagi na fakt, że kawę parzą tam ludzie, którzy naprawdę się na tym znają - a dobra kawa + pasja = wspaniałe doznania smakowe!

Przy okazji polecam też vloga Arabean o parzeniu kawy. Bo "Kawę lepiej pić niż nie", ale jeśli już pić, to tylko dobrą. Toż kawa kawie nierówna! ;)


3 komentarze:

  1. How can you tell someone loves her coffee?
    She knits a "sewater" fot it. :)
    What a wonderful work you've done, dear!

    Marija

    OdpowiedzUsuń